|   | 
 • Gece Gölgenin Rahatına Bak İzle


  Gece Gölgenin Rahatına Bak İzle
  Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak izle, seyret, dinle, video

  Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısıyla ünlenen Çağatay Akman, günün en çok konuşulan ismi oldu. Şarkının klibi Youtube'dan telif gerekçesi ile kaldırıldı. Youtube’tan kaldırılan şarkının orjinalinin Anna RF adlı grubun Jump adlı şarkısı olduğu belirtildi. Peki, Çağatay Akman kimdir? Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı çalıntı mı?

  Kulaktan kulağa yayılan ve sosyal medyada paylaşma rekorları kıran 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısıyla adını milyonlara ulaştıran Çağatay Akman, 31 Temmuz 1998 yılında doğdu. Zeytinburnu’nda oturan genç şarkıcının bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası ise deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. Konservatuar okumak istiyor. Sadece gitar kursuna gitti. 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı herkesin dilinde olan Çağatay Akman’ın videosu 2 aylık bir sürede 120 milyona yakın izlendi. 18 yaşındaki Çağatay Akman daha önce Twitter hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulunmuş. Kişisel hesabından “Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i...dir" tweeti atılan Çağatay Akman artan tepkiler üzerine hesabını gizlemiş, ardından hesabın başkaları tarafından ele geçirildiği iddia edilmişti.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.