|   | 
 • İlyas Yalçıntaş, 'Gel Be Gökyüzüm Klibinde Oynayan Kız Kim?


  İlyas Yalçıntaş, 'Gel Be Gökyüzüm Klibinde Oynayan Kız Kim?
  İlyas Yalçıntaş, 'Gel Be Gökyüzüm' isimli yeni parçasının klip çekiminde oynayan güzel manken kim. Herkes bu ismi arıyor. İşte o isim...Yalçıntaş klibi için Rus güzel Alisa Bachurina ile kamera karşısına geçti.

  İran turnesi iptal edilen İlyas Yalçıntaş, moral bozukluğunu yine müzikle atmaya çalışıyor. Sevenlerine yeni klibiyle sürpriz yapacak olan genç şarkıcı, 'Gel Be Gökyüzüm' isimli yeni parçasının klip çekimi için kamera karşısına geçti.
   
   
  Ümraniye Film Stüdyoları'nda gerçekleşen 'Gel Be Gökyüzüm' klibi çekimlerinde senaryo gereği Otomobil yakan İlyas Yalçıntaş, klipte 18 yaşındaki Rus manken Alisa Bachurina ile kamera karşısına geçti.
   
   
  Söz ve bestesi İlyas Yalçıntaş imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Mahmut Orhan'a ait. Klibin yönetmenliğini, Yalçıntaş'ın diğer kliplerinde olduğu gibi HASAN Kuyucu üstlendi.
   
   
  'Gel Be Gökyüzüm' şarkısına çok güvendiğini belirten Yalçıntaş, "Yaza damga vuracak bomba gibi bir şarkı. Sevenlerimin beklediğine değecek" şeklinde konuştu.
   


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.